Umyvadlo z litého mramoru

Technologie budoucnosti již dnes!

Co je to vlastně litý mramor?

Výrobky lité z mletého umělého kamene dávají možnosti pro vytváření speciálních forem, unikátních barev a zvláštních povrchů. Povrch litého mramoru lidé často zaměňují s pravou žulou, protože jeho vzhled a omak je k nerozeznání podobný přírodnímu kameni. Další pozitivní vlastností litého mramoru je, že i v případě instalace ve velkých rozměrech a zvláštním provedení má vysokou pevnost, ve srovnání s keramikou je jeho povrch dokonce mnohem odolnější.

Při výrobě pálených umyvadel s glazurou se vytvářejí drobné trhliny, v nichž se po určitém čase usazují nečistoty, a tím pádem barva umyvadla bledne. V případě umyvadel MARMY je povrch v celku homogenní, proto se nečistota neusazuje, a barva umyvadla ani po letech nevybledne a neztrácí lesk. Umyvadla MARMY zůstanou při vhodné údržbě i po 10 letech jako nové. Proto náš slogan zní: "Marmy, umyvadlo na celý život".

Hlavními odběrateli sanity MARMY byli dosud přední světoví výrobci koupelnového nábytku, kteří následujíce nové trendy měli stále aktualizované nároky a požadavky vůči výrobě a návrhům našich umyvadel. Vyrábíme ty nejunikátnější umyvadla na světě, a to nejen v tvarech, ale také z technických hledisek.

V uplynulých 3 letech prošla naše technologie velkým počtem inovací, a zrealizovali jsme výrobu četných modelů vysloveně pro ty klienty, kteří si místo klasického koupelnového nábytku dali navrhnout koupelnu podle svých vlastních představ.

Švédské návrhářské centrum a výroba v rámci EU nám poskytují možnosti, abychom prakticky během několika týdnů zrealizovali téměř jakoukoli představu nebo návrh. Výroba nábytku je certifikována dle ISO 9001, ASA a TUV.