E-shop umyvadel

Marmy umyvadla, vany a doplňky

Vol'nestojaca vana - stylový komfort

Při plánování těchto van na prvním místě bylo vytvoření komfortu. Ze začátku byly populární vany s Levi nožičkou ale časem se dostaly do popředí i modernější tvary. Marmy od roku 2000 začal s navrhováním vaně s velkým úspěchem OLIVIA vyhrála hlavní cenu na ˝GÖTEBORGU DESIGN AWARD˝! Zákazníci si mohou vybrat z různých tvarů vol'nestojacich van.

Vysoce kvalitní, masivní vany

Vol'nestojace vany Marmy jsou z litého mramoru, takže neohýbají se a ani nepotřebují uchycení - jako v případě akrylátu. Na stránce najdete širší popis o vlastnosti litého mramoru. Vany jsou skutečně vol'nestojace, nemusíte připevnit ke zdi, jen potřebujete umístit v koupelně na Vámi zvolené místo. Nemusíte ani zazdít a obkládat, kupovat vnější panely jako při zabudovenej vany. Díky tomu prostě víte nastavit Vaši vanu!

Celkově pripôsobené k Vašim požadavkům

Mezi vol'nestojacimi vanami najdete klasické, s Levi nožičkami tak moderní tvary. Od nás si můžete objednat vol'nestojacu vanu, která vyhovuje Vašim představám a stylu bytu. K vanám s nožičkami u nás máte možnost vybrat tvar ale i barvu nožiček a s tím budete mít vanu podle Vašich představ. Mezi doplňky najdete vanový odtok nebo i vanový odtokový komplet s přepadem.